ГОВОРИМО ПРО ШКІДЛИВІСТЬ НАРКОТИКІВ...

У всьому світі 26 червня відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків. Цю дату встановлено в 1987 році Генеральною асамблеєю ООН в рамках Десятиріччя боротьби з наркоманією та в знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво в досягненні цілі створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.

Спеціалісти нагадують, що значну роль у боротьбі з наркоманією відіграє профілактика зловживання психоактивними речовинами.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО НАРКОМАНІЮ

"Наркоманія – це захворювання, що виникає у разі систематичного вживання речовин, які включені до списку наркотиків, та проявляється психічною та фізичною залежністю від них.До кола споживачів наркотиків втягується досить відчутна кількість молоді та підлітків.

Саме у підлітковому віці, як правило, вперше вживаються наркотичні речовини, тому дуже важливо вміти помічати та розрізняти ранні ознаки вживання наркотиків, коли проблема ще не набула хронічного характеру і значно легше піддається корекції..."

Більше цікавої інформації запрошуємо переглянути тут:

/Files/images/26_chervnya_pro_narkotiki/Screenshot_10.png

До вашої уваги фільм "ЧОРНО-БІЛЕ КІНО" про шкоду наркотиків та алкоголю серед підлітків. Унікальний фільм тим, що в ньому знімались не професійні актори, а рівненські школярі та студенти. Фільм ДЛЯ підлітків, ПРО підлітків і творять його самі ж підлітки:

/Files/images/26_chervnya_pro_narkotiki/Screenshot_1.png

З метою профілактики вживання наркотичних речовин у нашому закладі освіти використовуються такі форми роботи, які не штучно нав'язують потребу у здоровому способі життя, а методично формують сталу життєву позицію:

виховні години «Інформований - значить озброєний»;

спортивний турнір «Спорт - це модно»;

випуск інформаційних бюлетенів.

/Files/images/26_chervnya_pro_narkotiki/изображение_viber_2021-06-21_14-56-59.jpg

На фото профілактичні поради учням 8 класу від сестри медичної "Наркоманія - крок у безодню".

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.